fbpx

JAK POSÍLIT IMUNITU ZA 90 DNÍ

PROPOJENÍ MODERNÍ DIETETIKY A TRADIČNÍ LÉČIVÉ STRAVY PRO ZLEPŠENÍ KVALITY TRÁVENÍ

Zjistěte jak stravou a vhodnou úpravou potravin posílit kvalitu trávení a díky tomu také řešit hormonální, kožní či autoimunitní potíže!

  • Chcete se vyhnout slabé imunitě, a tak se každý rok netrápit s nepříjemnými chřipkami, ze kterých mohou vzejít vážná onemocnění?
  • Nebo se chcete zbavit každoročního kašle, rýmy a nachlazení, které Váš organismus oslabují?
  • Nejste v úplné psychické pohodě?
  • Máte chutě na sladké?
  • Špatně spíte?
  • Řešíte autoimunitní onemocnění, kožní či hormonální potíže?

Mám pro vás praktický a komplexní návod
„JAK POSÍLIT IMUNITU ZA 90 DNÍ“

Naučte se krok za krokem v 5 bodovém praktickém postupu jak:
1. Odstranit patogenní mikroflóru
(Eliminací nevhodných potravin a eliminací patogenů)
2. Posílit kvalitu trávení
3. Podpořit esenciální bakterie
(Fermentovanými potravinami, probiotika, prebiotika)
4. Regenerovat střeva
(Podporující stravou, příp. doplňky stravy)
5. Udržet životní rovnováhu
Strava, pohyb, uvolněná mysl, spánek, vnitřní spokojenost

+ vzorový jídelníček s recepty při různém výživovém směru (pestrý, vegetariánský, nízkosacharidový) s využitím protizánětlivých potravin a domácích antivirotik

Rozsah: 111 stran (72 stran praktický návod + 19 vzorových receptů)

Kniha za cenu, kterou si může dovolit úplně každý, kdo CHCE PŘEVZÍT ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ZDRAVÍ.

O AUTORCE

Jsem Nicole a sdílím s vámi přirozenou cestu posílení kvality trávení jako základu zdraví propojením moderních znalostí a tradiční moudrostí předků. Sama jsem po této cestě kráčela a hledala řešení potíží, na které medicína neměla léky.

Jsem celostní terapeutka a výživová poradkyně. 
Řeším systémové PŘÍČINY zdravotních potíží a prevenční přístup ke zdraví. 

Klientům upravuji jídelníček tak, aby podporoval celkovou rovnováhu v těle a energeticky oslabené oblasti.

Pomocí přístroje BICOM (certifikovaného pro zdravotnictví) vracíme tělo a mysl zpět k vlastní autoregulaci zdraví. Tato efektivní a neinvazivní metoda umožňuje eliminovat zátěže, řešit autoimunitní poruchy, chronické a akutní potíže a hormonální nerovnováhy.

Rovnováha zdraví je tím nejhodnotnějším dárkem, který sami sobě můžeme dát.

ŘEKLI O KNIZE:

MUDr. Stanislav Rössler, celostní lékař

Vzhledem k tomu, že oslabený imunitní systém je příčinou celé řady onemocnění, po přečtení e-Knihy Nicole Lukáškové vidím světlo v tunelu, jak v podstatě jednoduchým způsobem si každý z nás může pomoci imunitu znovu nastartovat. Nicole předkládá jasná, stručná, vědecky podložená fakta a záleží jen na nás, zda se budeme jejími doporučeními řídit. Našel jsem v ní i pro sebe celou řadu tzv. AHA momentů, které se budu snažit zejména ve stravovacích návycích využít. Knihu s radostí doporučuji všem, kterým není zdraví lhostejné.

Ing. Hanka Špirytová, daňová účetní

Knihu moc ráda doporučím, přinesla mi spoustu pro mě úplně nových, a hlavně praktických informací. Také uvědomění, co vše mohu jednoduše vylepšit i při řešení autoimunitního onemocnění. Je vidět, že Nicole je v tomto tématu velmi dobře orientovaná a podařilo se jí vše sepsat velmi jednoduchým způsobem a strukturovaným postupem.

JUDr. Tereza Hošková, advokátka

Návody a nápady Nicole sepsané v e-Knize "Jak posílit imunitu za 90 dní" mi dodaly obrovskou inspiraci a chuť postavit se nejen zimě, ale i mým dlouholetým stravovacím zlozvykům čelem. Nemálo z nich jsem zvládla zařadit do svého života během pár minut (ŽIVÉ OŘECHY® na svačinu!), další během dní (ume ocet po ránu!), další během týdnů (poctivý vývar k snídani, kimchi a jiné kvašené dobroty jako doplněk každého jídla!) - je to krásný proces, který mě moc baví, a e-Kniha je pomocník, ke kterému se ráda vracím - protože díky němu vím, proč to všechno dělám.