REFERENCE

Spokojení klienti jsou mojí největší odměnou

Pořád váháte? Přečtěte si reference od mých spokojených klientů a staňte se jedním z nich

Nicole je ideálním profesionálním parťákem, který Vás povede a ukáže Vám ten správný směr. Téměř po dvou měsících společného cvičení je ze mě nový člověk, tělo se úžasně zpevnilo, zmizel tuk z břicha a mám energie na rozdávání. S její pomocí se mi podařilo upravit jídelníček, vyřadit zbytečné a zatěžující potraviny, a naopak objevit úžasné zdravé dobrůtky, o jejichž existenci jsem neměla ani tušení.

Michaela Bělovskátechnický dozor

Čeho si nejvíce cením na hodinách s Nicole je její specifický přístup. Nicole pro mě vyniká svou srdečností, ochotou a skutečným zájmem o mou osobu. To je navíc podloženo její ojedinělou diagnostikou v oblasti výživy, která se očividně zakládá nejen na jejích mnohaletých zkušenostech, ale také na holistickém přístupu, což je obrovská přidaná hodnota. Můj jídelníček tak získal úplně jinou dimenzi a cítím se lépe fyzicky i psychicky.

Petr Chánfreelancer

Nicole je odborník ve své profesi a já jsem ráda, že jsem ji mohla poznat. Výjimečnost této krásné ženy spočívá v nevšedním vhledu na danou věc, kvalitně provedeném doporučení a případném koučinku. Sama je božským příkladem pro ostatní, kteří mají zájem o její znalosti a schopnosti. S čistým svědomím doporučuji a velmi za vše děkuji

Zdeňka Forstovámanažer fitness studia

Moje spolupráce s Nicole jako výživovou poradkyní trvá sice teprve jeden měsíc, ale za tu dobu se můj zdravotní stav (výkyvy energie, dráždivý tračník a celková sklíčenost) velmi zlepšil. Nicole má opravdovou snahu pomoci, a to i když se to týká takového případu jako jsem já po dvaceti letech různých diet. To, že se mi nyní vrací energie do života je především zásluhou Nicole a jejích výživových doporučení.

Markéta Berouskovákoordinátorka aktivit na Komunitní zahradě Kotlaska

Nicole helped me immensely on my journey toward health and fitness. Her thorough nutritional advice and instruction in pilates have helped me to have more energy to do the things I love. Now I spend more time outdoors and less time sitting around, wishing I had more energy. Thank you, Nicole!

Lana O'Haraučitel

PŘESVĚDČILA JSEM VÁS?

Chcete nastartovat nový a zdravý životní styl?