Reference

Reference

Spokojení klienti jsou mojí největší odměnou

Pořád váháte? Přečtěte si reference od mých spokojených klientů a staňte se jedním z nich

Nicole je ideálním profesionálním parťákem, který Vás povede a ukáže Vám ten správný směr. Téměř po dvou měsících společného cvičení je ze mě nový člověk, tělo se úžasně zpevnilo, zmizel tuk z břicha a mám energie na rozdávání. S její pomocí se mi podařilo upravit jídelníček, vyřadit zbytečné a zatěžující potraviny, a naopak objevit úžasné zdravé dobrůtky, o jejichž existenci jsem neměla ani tušení.

Michaela Bělovská, technický dozor

 
Čeho si nejvíce cením na hodinách s Nicole je její specifický přístup. Nicole pro mě vyniká svou srdečností, ochotou a skutečným zájmem o mou osobu. To je navíc podloženo její ojedinělou diagnostikou v oblasti výživy, která se očividně zakládá nejen na jejích mnohaletých zkušenostech, ale také na holistickém přístupu, což je obrovská přidaná hodnota. Můj jídelníček tak získal úplně jinou dimenzi a cítím se lépe fyzicky i psychicky.

Petr Chán, freelancer

Nicole je odborník ve své profesi a já jsem ráda, že jsem ji mohla poznat. Výjimečnost této krásné ženy spočívá v nevšedním vhledu na danou věc, kvalitně provedeném doporučení a případném koučinku. Sama je božským příkladem pro ostatní, kteří mají zájem o její znalosti a schopnosti. S čistým svědomím doporučuji a velmi za vše děkuji

Zdeňka Forstová, manažer fitness studia

 
Moje spolupráce s Nicole jako výživovou poradkyní trvá sice teprve jeden měsíc, ale za tu dobu se můj zdravotní stav (výkyvy energie, dráždivý tračník a celková sklíčenost) velmi zlepšil. Nicole má opravdovou snahu pomoci, a to i když se to týká takového případu jako jsem já po dvaceti letech různých diet. To, že se mi nyní vrací energie do života je především zásluhou Nicole a jejích výživových doporučení.

Markéta Berousková, koordinátorka aktivit na Komunitní zahradě Kotlaska

PŘESVĚDČILA JSEM VÁS?

Chcete nastartovat nový a zdravý životní styl?