ŽIVÉ OŘECHY ®

Aktivované. Celostně ochucené.

Často přemýšlíte, co vybrat jako svačinu nebo snack, aby to bylo zdravé, výživné i lahodné? Do práce i školy, po cvičení i na výlet... Problém vyřešen: máme pro vás funkční aktivované ořechy! Spojili jsme prastarou techniku klíčení a aktivace ořechů. Přidali ochucení funkčními přírodními látkami. Proč? Snížíme tak obsah antinutričních látek neaktivovaných ořechů. Na zdraví působíme celostně. A zvýšíme chuť na maximum.

Harmonizační kešu

Křupavé jumbo kešu, na které získáte zdravou závislost. Lehký nádech ume octu posiluje celostní zásadotvorné působení tohoto skvělého snacku.

Aktivované mandle v raw kvalitě

Jsou chutnou a lehce stravitelnou součástí pestré stravy, raw kuchyně, nízkosacharidovém či paleo přístupu.

ŽIVÉ OŘECHY®

To jsou naše raw ořechy a semínka dlouhodobě máčené  ve filtrované vodě s keltskou mořskou solí, které následně sušíme při velmi nízkých teplotách. Díky procesu máčení se probudí k životu a otevřou naplno svoje výživové bohatsví, jsou lehce stravitelné a krásně křupavé.

K jejich finálnímu ochucení přistupujeme celostně.

„Jako celostní výživová poradkyně vím, jak nutričně hodnotné jsou ořechy a semínka. Ale také vím, že po naklíčení jsou ještě mnohem výživnější! Jenže naklíčené ořechy nebyly k mání. A tak jsem je pro vás dle prastarých prověřených receptur začala sama vyrábět…k tomu přidala další úroveň – funkční a celostní ochucení posilující celkovou rovnováhu a podporující přirozené zdraví.“

Zázrak klíčení...

Klíčení jako přirozený proces přivádí semínko k životu. Když v přírodě spadne semínko nebo oříšek ze stromu, obsahuje kyselinu fytovou, která má odradit predátory. Snižuje vstřebatelnost minerálních látek i pro lidské tělo. Spadený oříšek obsahuje také inhibitory enzymů. Ty „brzdí“ a chrání semena v zemi, dokud nepřijde déšť. Vlhkost pak nastartuje klíčení.

Žádný rafinovaný cukr. Jen rafinovaná chuť!

Živé ořechy® obsahují

  • Vyšší vstřebatelnost minerálů
  • Lepší stravitelnost
  • Blahodárné enzymy
  • Enzymy
  • Jemná textura a křupavost
  • Funkční a celostní ochucení

Živé ořechy® neobsahují

  • Lepek
  • Rafinovaný cukr
  • GMO
  • Glutamáty

Významem loga a smyslem mé práce je „propojení“ a „celistvost“. Propojuji prastarou techniku klíčení se znalostmi celostní dietetiky a funkčními superfoods našich předků pro přirozené zdraví a rovnováhu na všech úrovních. Nabízím „vybroušený“ produkt.

Reference

Ořechy nejsou jen ořechy. Mám velmi ráda ořechy, ale až když jsem ochutnala živé a ochucené ořechy jsem pochopila, že to, co jsem do té doby považovala za zdravé, neboť jsem zakoupila i ve zdravých výživách, není to, co mi ořech může vše poskytnout svou chutí a hlavně vším, co se vněm ukrývá.

Alena Fingerhutová Maršíková

Z kešu jsem nikdy nebyla extra nadšená, proto jsem Harmonizační kešu Živé ořechy® ochutnala bez většího očekávání... po prvním oříšku na jazyku jsem propadla rafinovanosti jemně slaného kešu a nedokázala jsem přestat, dokud jsem se neprokřupala na dno sáčku.

Jitka Kitner

Dárkové balení Živých ořechů

Balení obsahuje: 

Harmonizační kešu

Energetizující pistácie

Vlašský ořech plný vitality

Fermentované harmonizační kešu

Křupavé fermentované jumbo kešu, na které získáte zdravou závislost. Lehký nádech ume octa dodá jinou dimenzi tohoto skvělého snacku. Užijte si úplně jiné kešu a směřujte k přirozené rovnováze.

Energetizující pistácie

Aktivované pistácie ochucené přírodním stimulantem, které vás nakopnou jak mentálně tak fyzicky. Pro celostní působení jsme navíc přidali kurkumu, která přispívá k normálnímu trávení a činnosti jater. Užijte si křupavou zdraví podporující svačinu.

Vlašský ořech plný vitality

Voňavé křupavé aktivované vlašské ořechy provoněné typicky českou kombinací jablka a skořice. Ochucené superpotravinou Camu Camu obsahující nejvyšší množství přírodního vitamínu C. Moje oblíbené, věřím, že si je také oblíbíte.

Aktivované mandle v raw kvalitě

Křupavé aktivované mandle v raw kvalitě jsou tím, co nesmí chybět ve vaší svačince či pestré snídani. Jsou chutnou a lehce stravitelnou součástí pestré stravy, raw kuchyně, nízkosacharidovém či paleo přístupu.