fbpx

Intolerance potravin: celostní řešení

Potíže spojené s trávením, atopický ekzém, ale mnohdy také bolesti hlavy, hormonální nerovnováha, únava, poruchy imunity, autoimunity a deprese. To všechno jsou potíže, kde potravinová intolerance může být jednou z příčin.

Potravinová intolerance … tedy nesnášenlivost či citlivost na určitou složku potravy se na rozdíl od alergie projeví až po delší době. Někdy se hovoří o tzv. skryté intoleranci, tedy když sami nevnímáme, že nám nějaké potraviny nedělají dobře. Považuji ji za nesmírně důležitou z mnoha důvodů:

  • Je jednou z příčin mnoha zdravotních potíží
  • Ztěžuje snižování nadváhy
  • Zhoršuje emoční rovnováhu, stres, úzkost, brain fog
  • Snižuje kvalitu našeho života

Podle moderní medicíny


je jediným řešením intolerance potravin striktní vyřazení intolerovaných potravin. Po jejich vrácení do jídelníčku se potíže vrací zpět.

Podle celostní medicíny


je však intolerance potravin spojená s energetickým oslabením dráhy sleziny (nikoli orgánu), která má na starosti trávení. Řešením tedy je: celostní úprava stravy (podporující tuto oblast) a energetické posílení této dráhy, aby se zlepšila kvalita trávení – naše schopnost trávit.

Jak vám mohu pomoci?

  1. Zjistím oslabené oblasti z pohledu celostní medicíny a jejich příčiny.
  2. Biorezonanční metodou zjistíme citlivost na 60 nejčastějších potravinových intolerancí.
  3. Postupně odstraníme příčiny a posílíme oblasti, kde je potřeba.

Touto cestou jsme odstranili potíže stovek klientů. Klienti ke mě nepřichází přímo s problémem intolerance potravin, jsou to někdy konkrétní, jindy nespecifické potíže – kožní, trávicí, hormonální, bolesti zad, poruchy imunity a autoimunity a nebo naopak velmi zapeklité a obtěžující bolesti.

Tím, že tělo a psychiku vracíme zpět do rovnováhy se některé potíže vyřeší jako vedlejší účinek během řešení jiné věci. Například jak se posílením oslabené oblasti trávení klientka zbavila celoživotní alergie na jablka jsem psala v Klientském příběhu č. 3.

Vtipné😊 na jejím příběhu bylo to, že jsme tuto oblast energeticky a jídelníčkem posilovaly z jiného – primárního důvodu a to, že najednou neměla po jablku oteklá ústa jako vždycky, bylo jen „vedlejším účinkem“😊 Nikdy v životě nesnědla tolik jablek jako za poslední měsíce😊

Chcete podporovat rovnováhu a eliminovat případné intolerance či alergie? Ověřte si certifikovaným zdravotnickým přístrojem Bicom a jeho biorezonanční metodou 60 nejčastějších potravinových intolerancí a alergií na pyl a zvířata. Věnovat můžete jako dárek.

Pokud by vás zajímalo řešení konkrétních potíží, zavolejte mi, můžeme si domluvit krátký nezávazný telefon.