fbpx

Únava, vyčerpání, brain fog, nedostatek energie a neschopnost se soustředit

Únava, zastřené myšlení (tzv. brain fog, mozková mlha), obtížná koncentrace, to jsou jen některé z problémů, se kterými se lidé často potýkají. Když se nevěnujeme svému tělu a mysli tak, jak bychom měli, mohou se tyto problémy stát naším každodenním společníkem. Ale co kdybych vás ujistila, že vždy existuje cesta ven? Pokud najdeme ty skutečné příčiny, odstraníme je, tělo se přirozeně vrátí do rovnováhy a vlastní autoregulaci zdraví.

Často lidé nevědí, co se jim děje se svým tělem a pociťují, že se necítí dobře. Příčin těchto problémů bývá vždy mnoho a jsou specifické pro každého jednotlivce. Velmi často sem patří:

  • dlouhá chřipka, covid
  • očkování
  • EB virus, borelie, covid v chronické (neakutní) podobě
  • skrytá přecitlivělost na některé složky potravin
  • bolest páteře
  • trávicí potíže

Avšak, když najdeme ty skutečné příčiny, a postupně odstraníme ty, které ho blokují, tělo se přirozeně vrátí do rovnováhy. Díky této změně se lidé cítí lépe nejen fyzicky, ale i psychicky. Mají větší radost ze života a zlepšuje se jejich výkonnost v práci, stejně jako vztahy s ostatními lidmi. Protože s klienty pracuji jak s tělem tak s psychikou.

👉 Zde je 3min video jak v mé praxi sezení probíhá a výsledky klientů: Jak uzdravit psychiku i tělo celostní medicínou

Jak zmírnit chronické zdravotní problémy?

Mnoho lidí totiž trpí dlouhodobými obtížemi, ale není to nutné. Tyto problémy jsou pouze odrazem nerovnováhy v našem těle, a to jak fyzické, tak emoční. Já osobně jsem se dokázala zbavit 50 % svých chronických obtíží pouhou změnou stravy a životního stylu. (👉 Praktický návod zde) A zbytek jsem odstranila v mé praxi celostní medicíny, podobně jako klientům, kteří přicházejí s nejrůznějšími druhy chronických potíží (👉 Zkušenosti klientů zde).